Lokal me qera ne Dragodan 140m2 afer Rrethit Ismet

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Capital City Sot 08:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokal me qera ne Dragodan 140m2 afer Rrethit Ismetit

Leshohet lokali me qera ne lagjen Dragodan.
Lokali eshte i madh 140 m2.
Gjendet ne katin e 2(dyte) me pamje nga rruga kryesore.
Eshte afer ambasades amerikane dhe rrethit te Ismetit.
Qmimi:600E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Capital City
  Online
044 77 77 90
Leaflet
Capital City
Lokal/Zyre me qera mbrapa mbrapa UBT 100Euro 100 EUR
Banes me qera afer Parkut te Qytetit 2DhGjumi 300E 300 EUR
Shtepi me qera ne Velani 600m2 dhe me Garazhe -
Banes me qera te Ambulanta 230E me Termokos 230 EUR
Në fillim