Lokal me qera ne rrugen kryesore

Jepet me qera nga: Campus Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet per #qera lokali ne rrugen kryesore

600€, i negociueshem per kliente afatgjate

-
Ofrohet për qera lokali rrugës kryesore për Gërmi, afër hamburger Abës.
Loakli gjendet ne katin e I, gjendet në një pozitë tejet të përshtatshme për cdo lloj biznesi duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e cdo lloj veprimtarie.


Lokali ka një hapësirë prej 170m², i ndare ne disa njesi, me dysheme nga llaminati dhe i shtruar me tepih mbi të, gjithashtu i pajisur me klimë.
Lokali ka pamje nga rruga kryesore e cila është e frekuentuar gjatë gjithë kohës, duke ofruar qasje të lehtë biznesi.
Vendi është shumë i përshtatshëm për call center, zyra si dhe organizata të ndryshme.


-
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim