Lokal me qira 450m2 me qira ne Arberi!DELTA

0 EUR

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmëri Sot 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira lokali ekskluziv afarist ne lagjjen "Arberia" me siperfaqe 450m².Lokali eshte hapsire e hapur me mundesi riorganizimi apo modifikimi ne njesi me te vogla.Lokali posedon 4 nyje sanitare,sistemin e ngrohjes ne dysheme,ndriçimi Led i varur,pllato dhe park para lokalit.
Çmimi me marreveshje
Kontakti:049 157 113--049 445 711--044 556 777
DELTA Patundshmëri
+38349157113
Leaflet
Në fillim