LOKAL ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT

0 EUR

Jepet me qera nga: lum 17 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT (afer pizzeria Napoli), LOKALI ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE, KA PARKINGUN DHE PAMJEN E KA NGA RRUGA KRYESORE. info : 044-173562 ----- 044-262943
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione