Lokal me #Qira në Qendër.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 02:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 66.12m2 në shitje në Emshir. 53 000 EUR
Lokal 112m2 me #QIRA në Dardani. 550 EUR
Banesë 50m2 në shitje te Qafa. 78 000 EUR
Shtëpi 400m2 ne #SHITJE në Veternik 270 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokali gjendet në Qendër të qytetit. Lokali ka gjithësej 2 kate dhe bodrumin, ku secili kat mund të ndahet në hapësira të ndryshme varësisht veprimtarisë. Lokali ndodhet në një ndër lokacionet më të frekuentuara të qytetit dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.
-Kati Bodrum: 200m2
-Kati përdhesë: 319m2
-Kati i 1-rë: 353m2

ID e shpalljes: 40473

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

📞044/888-444

🌐www.pro-rks.com
📧e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 290m2 në #SHITJE në Sofali 320 000 EUR
Banesa 95m2 në #SHITJE në Arbëri-Dragodan. 110 000 EUR
Banesë 81m² në #SHITJE në Dragodan – Arbëri 68 000 EUR
Lokal 400m2 në shitje në Bregun e Diellit. 0 EUR
Në fillim