Lokal - Zyre 140m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 92m2 me qira në Prime Group. 500 EUR
Lokal 80m2 me qira në Qendër 2 000 EUR
Lokal 230m2 me qira. 1 500 EUR
Banesë 94m2 në shitje në Qendër 85 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokali gjendet në Dragodan afër “Rockuzinës” dhe fitnesit “CrossFit”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, është i sapo përfunduar dhe i pa lëshuar më parë. Lokali gjithashtu ka lartësi të mjaftueshme që sipas kërkesës mund të bëhet dupleks duke ju shtuar 80m2.
Lokali ka ndricim natyral, ndodhet në një lokacion shumë të qetë dhe është i përshtatshëm për veprimatri të ndryshme biznesi si: zyre, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 40107

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë – Zyre 80m² me #QIRA në Ulpianë. 400 EUR
Banesë PentHouse 184.85m2 në shitje te Rruga B. 220 000 EUR
Banesë - Zyre 53m2 me qira në Aktash - 4A Pika. 300 EUR
Banesë 89.5m2 në shitje në Emshir – Kalabri. 0 EUR
Në fillim