Lokal - Zyre 190m2 me qira në Tophane.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 190 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Tophane, afër Bahollve dhe shumë afër Qafës.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, posedon kondicioner, ngrohje qëndrore me rrymë dhe qymyr. Lokali ka 1 hapsirë të madhë (mund të ndahet sipas nevojës), 1 kuzhinë, 1 wc dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, programim, call center, ordinancë etj.
Në cmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet si: rryma, uji, mbeturinat dhe ngrohja qëndrore.

ID e shpalljes: 40183

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim