Lokal - Zyre 330m2 me qira në Bregun e Diellit.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 900 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 330 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Bregun e Diellit në rrugën kryesore, afër furrës “Qerimi 1”.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë dhe është e ndarë me xhama në 10 Hapsira Pune, të cilat mund të ndryshohen varësisht kerkesave. Gjithashtu zyrja posedon edhe 2 WC.

ID e shpalljes: 20048

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim