Lokal - Zyre 350m2 me qira në Qendër - Shesh.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

5 000 EUR / muaj

Adresa: Qender - Sheshi Nena Tereze
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Qendër në Sheshin Nëna Terezë.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuara dhe ka qasje direkt nga Sheshi. Lokali ka ndricim të lartë natyral, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Lokali është në katin e 1-rë dhe ka gjithsej 11 Hapsira Pune, 1 Kuzhinë, 1 Hapsirë Recepsioni, 1 Terasë, 2 Depo dhe 4 WC. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Administratë, Bankë, Portal, Televizion, Ordinancë, Zyre Programimi, Organizatë etj.
Çmimi i lokalit është 5000€ për muaj (bruto).

ID e shpalljes: 40168

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim