Lokal – Zyre 460m2 në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 800 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 460 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Aktash afer OSBE-së dhe kozmetikës EBC.
Lokali është në katin e 1-rë dhe posedon një hapsirë të madhe me mundësi të ndarjes sipas kërkesës dhe 3 WC.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë te volitshëm për veprimtari të ndryshme afariste si:
Zyre, Call Center, Administratë, Programim etj.

ID e shpalljes: 40111

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim