Lokal – Zyre 460m2 në Aktash.

1 800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 21:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 120m2 në shitje te Mati 1 90 000 EUR
Zyre 90m2 me qira në Qendër - Shesh. 800 EUR
Banesë 55m2 në #shitje në Fushë Kosovë. 37 000 EUR
Banesë 145.27m2 ne shitje ne Mati 1. 108 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokali gjendet në Aktash afer OSBE-së dhe kozmetikës EBC.
Lokali është në katin e 1-rë dhe posedon një hapsirë të madhe me mundësi të ndarjes sipas kërkesës dhe 3 WC.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë te volitshëm për veprimtari të ndryshme afariste si:
Zyre, Call Center, Administratë, Programim etj.

ID e shpalljes: 40111

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Toke prej 7.2 ari ne Prishtine 11 500 EUR
Banesë 61m2 në shitje në Lagjën e Muhaxherëve. 61 000 EUR
Banesë 56m2 në shitje në Dardani. 77 000 EUR
Banesë 89m2 me qira në Tophane 330 EUR
Në fillim