Objekt 450m2 me qira te Gjimnazi Sami Frashëri.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Adresa: Te gjimnazi Sami Frasheri
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekt 450m2 me qira te Gjimnazi Sami Frashëri.
Objekti gjendet në Rr. Nazim Gafurri, përballë Shkollës së mesme TEKNIKE dhe është në një pozitë shumë të përshtatshme për shfrytëzim afarist si call center, auditim, administrate etj.
Objekti ka gjithsej 2 kate dhe ka këtë renditje:
- Kati i I-rë:
4. Njësi pune (zyre)
1. Banjo

- Kati i II-të:
5. Njësi pune (zyre)
2. Banjo
2. Terasa

ID e shpalljes: 40050

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim