Objekt 550m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 650 EUR / muaj

Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet në Qendër afër bustit të Isa Kastratit.
Objekti ka gjithsej 3 kate plus bodrumin, si dhe ka 1.7 Ari oborr në shrytëzim.
Objekti ka nxemje qëndrore me pelet, kondicioner ne cdo dhomë, sistemin me alarm kundër zjarrit, sistemin e kabllimit si dhe rezervuarin per ujë.
Objekti ka një renditje shumë të mire dhe ndriqim tw mjaftueshwm natyral.
Objekti është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Ambasadë, Shkollë, Ordinancë etj.
Objekti ka hapsirë parkimi për afër 10 vetura.
Objekti ka këtë renditje:
Kati i përdhesë:
| 4 Hapsira Pune
| 1 Banjo
Kati i I-rë:
| 4 Hapsira Pune
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon
Kati i II-të:
| 5 Hapsira Pune
| 1 Banjo
| 1 WC
| 4 Ballkona
Bodrumi:
| 3 Hapsira

ID e shpalljes: 50022

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim