Objekt Afarist 1000m2 me qira në lagjen Vëllusha.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

5 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet në Lagjen Vëllusha, rr. Nazim Gafurri afër furrës “Saranda”.
Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka gjithsej 4 kate dhe posedon 4 salla të mëdha, 10 hapsira pune (zyre), 1 bufe, 1 kuzhinë, 1 hapsirë pritjeje, 1 dhomë të serverit dhe 4 ËC. Objekti gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me rrymë, kondicioner, sistem të zërimit, sistem të alarmit, ndricim të lartë natyral etj.
Objekti ka një renditje shumë të mirë është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Kolegj, Spital, Administratë etj.

ID e shpalljes: 50068

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim