Objekt Afarist 2200m2 me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet në Pejton dhe ofron kushte shumë të mira per veprimtari të ndryshme biznesi si:
Zyre, Bankë, Administratë, Spital, Call Center etj.
Çmimi sipas marrëveshjes.

ID e shpalljes: 50026

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim