Objekt afarist 2500m2 me qira ne Qender!DELTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet objekti afarist me madhesi prej 2500m2 ne Qender te qytetit.Ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta biznesore.Objekti posedon 4-kate si dhe ka hollin prites ose per organizim eventesh.Objekti afarist posedon rreth 30 njesi pune,15 nyje sanitaredepo,byfe per ushqim, ka bodrumin per shfrytezim te Kasafortave bankare, posedon siguri te larte me kamera gjithandej, ngrohje termike,klime, internet softwerik.
Çmimi sipas marreveshjes
KODI 3162
Kontakti:044 556 777--049 445 711--049 157 113
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal 60m2 me qira ne qender te sheshi!DELTA 1 200 EUR
Banes komode 80m2 me n'qender tek sheshi!DELTA 300 EUR
Shitet banesa 58m2 ne Bregun e Diellit!DELTA 1 150 EUR
7 Banesa te pamobiluara me qira ne Mati 1!DELTA 250 EUR
Në fillim