Objekt afarist 500m2 me qira ne Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet ne Aktash afër “ICK-së”.
Objekti ka gjithsej 3 kate(2 kate lokale dhe 1 kat zyre) dhe oborrin. Objekti është i ndërtuar me një investim modern dhe ofron kushte të përshtatshme për veprimtari të ndryshme si: organizate, administrate, zyre e auditimit etj. Objekti gjithashtu posedon hapsirë parkimi për 5 vetura.

ID e shpalljes: 50065

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim