Objekt Afarist 700m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

6 000 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet te Qafa në rrugën UÇK, ka gjithsej 700m2 dhe ndahet në 3 kate plus bodrumin dhe nënkulmin.
Objekti ka dy hymje, posedon ngrohje qëndrore, kondicioner dhe ka këtë ndarje:
2 Salla të mëdha, 6 Hapsira Pune, 1 Mini Kuzhinë, 1 Hapsirë e serverit, 4 WC, Hapsira për sistemin e ngrohjes dhe nënkulmin.
Objekti ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Bankë, Administratë, Call Center etj.

ID e shpalljes: 50034

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim