Objekt afarist ne Pejton me sipërfaqe prej 800m²

8 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET shtëpia në lagjen "Swiss Village" në Prishtinë 1 300 EUR
Banesë moderne me qira në lagjen "Kalabria" 400 EUR
Banese me QIRA në qendër në sheshin "Zahir Pajazit 350 EUR
SHITET banesa 64m² në B.Diellit te banesa e bardha 52 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Objekt afarist me sipërfaqe prej 800m² me qira në "Pejton"

Objekt | #Pejton | #800m² | #Afarizëm | 10Vendparkime

Objekti ka siperfaqe prej 800m² të përbërë nga B+P+3
Objekti eshte i gatshem per pune, ka mbi 20 hapesira pune, 2 hyrje, çdo kat ka nga 2 banjo si dhe rreth 10 vendparkime para objektit.

Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me QIRA ne Royal Mall ne Rrugen B 400 EUR
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI" 650 000 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në lagjen e Muhaxhereve 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione