Objekt afarist – Zyre 620m2 në Bregun e Diellit.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 700 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 620 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet në Bregun e Diellit në rrugën “Isa Kastrati”. Objekti gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi. Objekti posedon nxemje qendrore me dru dhe naftë, klimatizim, rezervuar të ujit, parking për 10-15 vetura si dhe hymje në të 2-ja anët.
*Objekti renovohet nga pronari varësisht prej marrëveshjes.

Objekti ka këtë renditje:

Bodrumi: 140m2

Kati përdhesë 200m2:
|1 Hapsirë e madhe

Kati i 1-rë 140m2:
|5 hapsira pune
|1 Banjo

Kati i 2-të 140m2:
|5 Hapsira pune

*Objekti mund të lëshohet edhe ndaras me kate.

ID e shpalljes: 50062

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim