Objekti 500&800m2 me qira ne Tophane!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: tophane
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet Objekt Afarist 520m2 me qira ne "Tophane" ne nje pozite mjaft te favorshme
Objekti eshte i ndare ne disa njesi me knauf dhe xhama, posedon dy kate me ndarje zyre
Hapesirat e ndata kati perdhese me 260m2 ndersa kati pare 260m2 tjera ne total per zhvillim veprimtarie ka 520m2.Ndersa Bodrumi posedon 300m2
Posedon kamera dhe sistem sigurie perqark objektit per te ju ofruar juve dhe punetoreve sigurine dhe komoditetin e duhur
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim