Ofrohen me qira Hapsira Pune - Zyre për Freelancer

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

70 EUR / muaj

Adresa: Dardani, te Santeja, Bulevardi Bill Klinton
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Dardani te Santeja afër Albi Market. Zyrja ndodhet në një lokacion të përshtatshëm ku ofron qetësi dhe kushtë shumë të mira pune.
Çmimi për person është 70€/muaji.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni në tel. +383 44888444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim