Ofrohen per qera lokali ne Arberi(Dragodan)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Campus Patundshmëri Sot 07:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Ofrohet per #qera lokali ne Dragodan

_
60 m² - 350€

Verejtje : Fotot jane perdorur per ilustrim ngase ne gjendjen faktike lokali posedon nje hapesire te vetme prej 60m², pa ndarjen e cila shihet ne foto.
_
Ofrohet per qera lokali ne rrugen kryesore ne Dragodan. Gjenden ne katin perdhese ne nje kopmpleks te ri 6 katesh i cili ka 2 kate me lokale dhe te tjerat per banim.
Lokali eshte pothuajse i ri dhe shume i pastert.

Lokali jeshte shume i pershtatshem per zyre, ordinance, rrobaqepsi apo edhe veprimtari te tjera.
_
✆+ 383 (49) 755 554

✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Leaflet
Campus Patundshmëri
Ofrohet per qera shtepija ne Hajvali 350 EUR
Banese komode me qera në rrugën B 300 EUR
Depo me qera, 2200m2 3 500 EUR
4 lokale me qera,ne B. Diellit,tek Reiffeisen Bank 0 EUR
Në fillim