Ofrohet lokali per zyre ne Dardani !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet Lokali me qera per Zyre ne Dardani

Lokali gjindet ne perdhes Ka hapsire prej 110 m2. Posedon nxemje qendrore nga termokosi. Gjithashtu posedon kopsht (oborr para baneses dhe mbrapa saj).

Disponon 4 njesi pune (zyre) dhe nje nyje sanitare, dhe depo. Ka dy hyrje, njera nga kopshti dhe njera nga hyrja kryesore. Eshte e pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Hapsir parkingu te mjaftueshem.

Cmimi 600 € mujore + depoziti. E gatshme prej 1 tetorit 2019

Kodi: 1273
Per me shume info: 049 445 711. 049 157 113. 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim