Ofrohet me qira lokali 180m2 te Muhaxheret !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Muhaxheret
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me Qira Lokali afarist me kuadrature prej 180m2 ne lagjen e Muhaxhereve ne rrugen Lordi Bajron perball Hotel Ara.Lokali per momentin eshte i pajisur me invertar mjaft cilesor,dhe eshte i ndare me gjama ndares ne 4 njesi.
Sipas marrveshtjes mund te leshohet edhe pa inv.ertarNe dispozicion jane edhe 4 parkingje nentoksore qe mund te merren me qira.
Kodi:1222
Çmimi:1200 euro me invertar ndersa 1000 euro pa invertar.Informata:049 157 113---049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim