Ofrohet me QIRA zyra në qendër, përballë Swiss-it

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 15:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me QIRA zyra në qendër, përballë Hotel "SwissDiamond"

Zyre | Qira | Qendër | 100m² | kati 3 | 500euro

Zyra është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 100m² me këtë renditje:
-4 Njësi pune
-Kuzhinë
-Banjo dhe
-2 Ballkone

Çmimi i qirasë është 500euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontakoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet lokali 162m² te kompleksi Eliza ne F.Kosovë 1 050 EUR
🔔OFERTË ! Banesë në shitje në Dardani te Posta 77 000 EUR
Banesë me qira në Ulpianë afër sh.f. "Hasan Prishtina" 350 EUR
Shitet banesa 93.67m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione