Ofrohet objekti afarist 520m2+300m2 ne Tophane!DE

4 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 08:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 70m2 ne qender afer sheshit!DELTA 330 000 EUR
Ofrohet me qira lokali 120m2 ne Lakrishte !DELTA 1 800 EUR
Ofrohet me qira zyre 40m2 ne Qender !DELTA 0 EUR
Objekt afarist 500m2 me qira ne Tophane!DELTA 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet Objekt Afarist 520m2 me qira ne "Tophane" ne nje pozite mjaft te favorshme
Objekti eshte i ndare ne disa njesi me knauf dhe xhama, posedon dy kate me ndarje zyre
Hapesirat e ndata kati perdhese me 260m2 ndersa kati pare 260m2 tjera ne total per zhvillim veprimtarie ka 520m2 ne bodum jane edhe 300m2 shtese qe jane ne dispozicion gjithashtu.Mund te leshohet komplet objekti prej 820m2 por edhe vetem kat per kat
Posedon kamera dhe sistem sigurie perqark objektit per te ju ofruar juve dhe punetoreve sigurine dhe komoditetin e duhur
Cmimi per katin perdhes 2200 euro per katin e pare 1800 euro per bodrum 1000 euro
Kodi:2921
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet super lokali ne qender afer sheshit!DELTA 0 EUR
Shitet banesa ne Dragodan !DELTA 98 600 EUR
Leshohet banesa me qira ne Rrugen b !DELTA 700 EUR
Zyre 80m2 me qira te Swis Diamond!DELTA 600 EUR
Në fillim