Ofrohet objekti afarist ne Qender te qytetit !DELT

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 21:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet shtepia me qira ne Lagjen Dodona !DELTA 250 EUR
Shitet banesa 2+1 ne Lakrishte !DELTA 70 000 EUR
Banese e re 2-dhomeshe me qira ne Dardani!DELTA 280 EUR
Shitet banesa duplex165m2 n'Bregun e Diellit!DELTA 130 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet objekti afarist 900 ose 1800m² ne Qender te qytetit.Ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta sidomos e pershtatshme per banke,kompani sigurimesh,programera,call center,kompani e sigurimeve.Objekti posedon 5 kate si dhe ka hollin prites ose per organizim eventesh, kati i pare eshte i ndare ne 1.5 njesi,posedon 10 wc,depo,byfe per ushqim, ka bodrumin per shfrytezim te Kasafortave bankare, posedon siguri te larte me kamera gjithandej, ngrohje termike,klime, internet softwerik, dimrit ka edhe ngrohje nga qyteti me termokos per hargjime me te vogla, posedon hapsire te jashtme per parking te shtate veturave si garazhen nentokesore.
Mund te ofrohet komplet ose te ndahet ne dy pjese varesisht nga projekti. Cmimi me marreveshje

Kodi: 2994
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
DELTA Patundshmeri
  Online
044556777
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira e pa mobiluar ne Qender !DE -
Shitet banesa 83m2 ne RRugen B!DELTA -
Ofrohet per shitje banesa 105m2 ne Dardani !DELTA 85 000 EUR
SHITET BANESA te 4 llullat + garazh !DELTA 75 000 EUR
Në fillim