Ofrohet per qera lokali ne lagjen Arberia

Jepet me qera nga: Campus Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra

-
Lokali gjendet afer komunes se re, vetem disa metra distance nga rruga kryesore.
Gjendet ne nje kompleks te sapo perfunduar, me kushte shume te mira biznesi si dhe me lokacion te lehte dhe te pershtatshem per cdo lloj biznesi.


Lokali ka nje hapesire prej 80m² , eshte ne katin perdhese dhe ka mundesi te casjes ne dy hyrje, posedon gjithashtu edhe hapesire per terase ne rast shfrytezimi si kafiteri.
Gjithashtu eshte i pajisur me ngrohje qendrore, hapesira per parking si dhe me casje te menjehershme ne rrugen kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim