Ofrohet për QIRA zyra në qendër në shesh

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92" 650 EUR
Lokal 100m² + 50m² me qira ne shesh 2 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne Aktash mbrapa ExtremPizz 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyra është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 110m² me këtë renditje:
-4 Njësi pune njëra me kuzhinë të integruar
-Banjo
-Depo dhe
-2 Ballkone

Çmimi i qirasë është 700euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Ulpianë, mbrapa Aleancës 300 EUR
Banesë me qira për zyre afër qendrës,mbrapa Sirius 350 EUR
Banesë me QIRA në Kalabri, ndërtim i "LESNA” 350 EUR
Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex 1 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione