Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë në SHITJE në Ulpianë në rrugë kryesore te "Rexall' 109 000 EUR
Shitet banesa në lagjen "Mati I", te "Vll.Asllani" 63 000 EUR
Shtëpi moderne në lagjen "MATI I" te Mileniumi 165 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa te Parku i Qytetit 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit

Zyre | Qendër | 130m² | 5 njësi pune | 1000euro

Zyra është në katin përdhesë, ka sipërfaqe prej 130m² me këtë renditje:
-5 Njësi pune
-Banjo
-Depo
Çmimi i qirasë është 1000euro.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në rrugën B 100 000 EUR
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Ofrohet për SHITJE trualli 120ari ne magj.Pr-Lipja 4 200 EUR
Depo moderne (900m²) me qira te QMI 2 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione