Ofrohet Zyre me qera 350m2 te Sheshi !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira zyra ne sheshin qendror te qytetit ne bulevardin"Nena Tereze".
Zyra eshte e destinuar enkas per qellime komerciale e cila perfshin 350m² dhe ka kete shperndarje:10 njesi pune,4 nyje sanitare,ballkon,salle konferencash.
Gjendet ne katin e pare me pamje ekspozuese,me hyrje te kontrolluar dhe vezhgim te kamerave 24h.Mund te ndahet edhe ne 200m².Çmimi sipas marreveshjes.

Kodi: 1323
Kontakti:044 556 777--049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim