Ofrohet zyre me Qera ne Qender !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet #Zyre me siperfaqe 70m2 me qira ne Qender (prane Swiss Diamond)

Zyre ndodhet ne katin e II, posedon 2 njesi pune (dhoma) kuzhine, nje ballkon dhe banjo. Nxemje me kallda (rryme). Eshte e pershtatshme per çfaredo lloj veprimtarie. Ka dhe parking per nje ose dy vetura. Çmimi me marveshje.

Kodi: 1284
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim