Ofrohet Zyre me Qera ne Qender te Prishtines !DELT

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 09:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira te Parku i Qytetit !DELTA 280 EUR
Shitet banesa te Parku i Qytetit !DELTA 1 000 EUR
Lokal 60m2 me qira ne qender te sheshi!DELTA 1 200 EUR
Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●Wc
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.

Kodi: 1272
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
DELTA Patundshmeri
  Online
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA 250 EUR
Ofrohet per shitje shtepia ne Germi !DELTA 340 000 EUR
Banes me qira 200 euro ne Dardani !DELTA 200 EUR
Objekt afarist 400m2 me qira ne qender!DELTA 2 200 EUR
Në fillim