Ofrohet zyre me qira ne Qender !DELTA

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 19:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 80 m2 ne Mati 1!DELTA 300 EUR
Shitet banesa e mobiluar ne Qender 4 llullat !DELT 40 000 EUR
Banes komode 70m2 me qira ne Dardani(Beni Dona) 300 EUR
Ofrohet banesa me qira ne Qender (mrapa Teatrit) D 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet #Banes me siperfaqe 105m2 per qellime afariste me qera në qender të Prishtines afer Parlamentit.

Banesa gjindet ne katin e 1. Posedon 3 njesi pune (dhoma) + shpajz i madh koridor i madh ,banjo, + nje shpajz ballkon ,nxemje, çdo njesi ( dhome) ka klimen. Banesa eshte e sapo renovuar, ka pamje nga rruga kryesore eshte e pershtatshme per shum lloje biznese si: Noter, Avokat, Stomatolog, Frizer, Kurse për Gjuhë të huaja, Programmer etj. Çmimi 600 € (i negociushem + depoziti), ne rast parapagimi (3 ose 6 muaj) çmimi diskutohet.

Kodi: 1201
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 85m2 ne Mati 1  !DELTA 360 EUR
Zyre 75 dhe 150m2 me qira ne qender!DELTA 650 EUR
Ofrohet per Shitje banesa te 4 llullat !DELTA 0 EUR
Shitet-ndertim 3 hektar ne Qagllavice te Marigona! 0 EUR
Në fillim