Ofrojm Hapsirën afariste me qera në Qendër 200m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Qendra Sot 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet Hapsira afariste me qera e cila ka një sipërfaqe prej 200m2
Hapsira ndodhet në Qendër të Prishtinës afër ish Gjykatës së Qarkut
Renditet në katin e dytë.

Karakteristik e Hapsirës është sepse ka dy hyrje qe mundë të ndahet në dy zyre nga 100m2. Posedon wc për mashkuj dhe femra ndaras. Lokali është i përshtatshëm për çdo lami biznesore psh: kurse të ndryshme, callcenter, ordinanca të ndryshme, si dhe për shum biznese të ndryshme, Nxemja është me kallldaj vetanake.

Cmimi 800 euro
Për info +38344780999 & +38345347047
Code 10612
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim