|PEMA|- Lokal per QIRA, 292 m², Kalabri/Emshir

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Pema Patundshmëri Dje 15:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Pema Patundshmëri ofron për #QIRA hapësirë komerciale, 292 m², në Kalabri/Emshir - Prishtinë.

- 292 m²
- Parking rrugor të mjaftueshëm
- Dizajnuar nga arkitekt italian
__
Po ofrojmë për qira hapësirë komerciale 292 m² në Kalabri/Emshir.
Hapësira komerciale është e dizajuar nga arkitekt italian, të stilit modern, me dritare të mëdha, ku ka ndricim natyror të mjaftueshëm, me tavan të lëshuara, hapësirë pritjeje si dhe njësi zyre.
__
Hapësira komerciale prej 292 m² përfshinë:
- Hapësirë pritjeje
- Njësi zyre
- Banjo

Karakteristikat e hapësirës komerciale:
- Klimë
- Sistem të zërimit
- Ngrohja me termokos

Karakteristikat që do ti pëlqeni:
- Pamja ballore kah rruga kryesore
- Afër me transport publik (e preferueshme për punëtorët)
- Afër me restaurante dhe kafiteri (e preferueshme për punëtorët)
- Parking të mjaftueshëm për klientelë ose për punëtorët
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#Lokal #LokalPerQira #LokalLuksoz #Zyre #CallCenter #Hapesirekomerciale #Emshir #Kalabri #Prishtine
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|-Banese per QIRA 160 m², Pejton, Prishtine 0 EUR
|PEMA| Objekt per QIRA, 550 m², qender, Prishtine 0 EUR
|PEMA| Shtepi per shitje te ETC, 5 ari, (cmimi negociushem) 260 000 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE 81.5 m2, Roni Premium 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione