Shtepi Afariste 230m2 me qira te Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 230 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shtepi Afariste 230m2 me qira te "Bregu i Diellit" zona Qender shume prane me Route 66 dhe Posten, shtepia eshte e ndare ne perdhese, kati siper dhe bodrum me qasje ne kopsht, shtepia ka kere nderthurje:
- Perdhesja me kete renditje: hapsire te madhe pune me qasje ne terrase, nje nyje sanitare, kuzhine dhe garazhda jashte
- Kati pare ka kete renditje: 3 hapsira pune, banjo dhe 2 WC
- Bodrumi ka kete renditje: Qendrim ditor (hapsire te madhe pune), 2 kuzhina, shpajz, wc ndriqim te mire nga lindja - perendimi dhe terrase me siperfaqe te konsiderueshme (nje pjese bashqe)
Eshte ideale per zyre me qira, sidomos per programera, dizajnera, projektim, kopsht te femijeve etj Ka mundesi opsionale per ngrohje qendrore me Termokos ose me thengjill
R365
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim