Zyre 100m2 me qira në Bregun e Diellit.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Bregun e Diellit (te banesat e bardha) rrugës për lagjën Mati. Zyrja përbehet prej dy njësi të mëdha pune, një banjo, një kuzhinë dhe teracë. Zyrja është tërësisht e rinovuar ka të instaluar rrjetin e internetit dhe ofron të gjitha kushtet për cfardo lloji veprimtarije. Zyrja gjithashtu posedon parking për 5-6 vetura si dhe oborr shumë të madhë.

* Vlen të ceket se ofrohet mundesia e lëshimit të komplet shtëpisë 375m2 në total me 15Ari oborr.
Shtëpia përveq banimit është e përshtatshme edhe për veprimtari afariste si: kopsht për fëmijë, ordinancë, administratë, programim etj.

ID e shpalljes: 20179

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim