Zyre 100m2 me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja ndodhet në Pejton afër ambasadës Norvegjeze.
Zyrja është e renovuar, ka 3 hapsira pune, 1 mini kuzhinë, 1 banjo dhe oborr.
Zyrja ndodhet në nje lokacion mjaft të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste, auditimi, zyre avokature, kontabilitet, programim etj.

ID e shpalljes: 20169

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim