Zyre 100m2 me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane prane Simfronise
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 100m2 me qira ne "Ulpiane" ne nje zone te pershtatshme prane "Simfonise", zyra ndodhet ne kompleksin "Banesat e Oficirave" ndersa gjindet ne katin e pare, posedon hyrje te veçante dhe ka ket rentidje:
- 3 Njesia te medha pune
- Kuzhine te ndare
- Ballkon te mbuluar
- 2 Banjo

Banesa ka orientim shume te pershtatshem dhe eshte e favorshme per veprimtarite siç jane: programim, dizajn, konsulenc etj
Posedon ngrohje qendrore nga qyteti dhe ndriçim te mire gjate gjithe kohes, ofrohet me invertarin qe shihet ne foto
R580
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim