Zyre 110m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Qendër afër Ambasades Zvicrane.
Zyrja ndodhet në katin e II-të, ka ashensor, nxemje qëndrore me rrymë dhe kondicioner në secilën hapsirë.
Zyrja ka gjithsej 3 Dhoma (Hapsira pune), 1 Kuzhinë, 1 Banjo, 1 WC dhe 2 Ballkona.

ID e shpalljes: 20150

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim