Zyre 110m2 me qira në Qendër.

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 126m2 në shitje te Mati 1. 140 000 EUR
Banesë 90m2 në shitje te Rruga C. 76 500 EUR
Lokal 50m2 me qira te Rruga B. 0 EUR
Banesë 75m2 me #Qira në Pejton - Nartel 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyrja gjendet në Qendër afër Ambasades Zvicrane.
Zyrja ndodhet në katin e II-të, ka ashensor, nxemje qëndrore me rrymë dhe kondicioner në secilën hapsirë.
Zyrja ka gjithsej 3 Dhoma (Hapsira pune), 1 Kuzhinë, 1 Banjo, 1 WC dhe 2 Ballkona.

ID e shpalljes: 20150

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 104m2 me qira në Qendër. 650 EUR
Banesë 60.11m2 në shitje në Ulpianë 84 000 EUR
Banesë Duplex 124m2 në shitje në Qendër. 230 000 EUR
Banesë 120m2 në shitje te Rruga B. 155 000 EUR
Në fillim