Zyre 110m2 me qira te 4 Llullat.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet te 4 llullat afër xhamisë. Zyrja ndodhet në katin e 1-rë me pamje nga rruga kryesore. Zyrja ka një hapsirë të madhe me kuzhinë, 2 dhoma pune, 2 depo, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pershtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Call center, zyre, programim, arkitektur etj.

ID e shpalljes: 20185

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim