Zyre 120m2 me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Pejton afër kompanisë së sigurimeve “Scardian”.
Zyrja ndodhet në një objekt afarist ku ka vetëm zyre, është në katin e 4-të dhe posedon ashensor. Zyrja ka gjithsej 3 Hapsira Pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 1 Ballkon. Zyrja është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Avokaturë, Administratë, Kurse, Kontabilitet, Programim etj.

ID e shpalljes: 20180

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim