Zyre 120m2 me qira në Pejton.

750 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 18:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus -
Banesë 74.58m2 neto në shitje te Mati 1. 87 000 EUR
Lokal – Zyre 460m2 në Aktash. 1 800 EUR
Shtëpi 320m2 me qira në Pejton. 1 600 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyrja gjendet në Pejton afër kompanisë së sigurimeve “Scardian”.
Zyrja ndodhet në një objekt afarist ku ka vetëm zyre, është në katin e 4-të dhe posedon ashensor. Zyrja ka gjithsej 3 Hapsira Pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 1 Ballkon. Zyrja është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Avokaturë, Administratë, Kurse, Kontabilitet, Programim etj.

ID e shpalljes: 20180

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Në fillim