Zyre 14m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 14 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet ne Qendër përballë hotel “Grand”. Zyrja posedon 1 hapsirë pune, 1 banjo dhe është e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme si: Zyre, administratë,avokaturë etj.

ID e shpalljes: 20200

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim