Zyre 150m2 me qira n'Lakrishte-Nartel Center!DELTA

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Objekt afarist me qira 280m2 ne Aktash!DELTA 0 EUR
Banes me qira ne Mati 1 te Super Viva !DELTA 300 EUR
Lokal/Zyre 90 ose 180m2 me qira ne Pejton!DELTA 1 100 EUR
Ofrohet me qira banesa 46m2 ne Qender !DELTA 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Leshohet me qira zyra afariste me kuadrature prej 150m²lagjjen"Lakrishte", afer sheshit Bill Klinton.Zyra eshte ne katin e -l-, ka 4 njesi pune kuzhin, banjo, toalet, dy depo, ballkon. Ndertesa posedon ashensor funksional. Banesa eshte me nxemje qendrore,ne zone mjaft te pershtatshme per ushtrimin e aktiviteteve afariste.
Çmimi:800€/muaj
Kodi: 32302
Per me shume info: 049 445 711, 044 556 777, 049 157 113 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa Penthouse 200m2 n'Arberi te fivestar 150 000 EUR
Banes me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA 350 EUR
Ofrohet me qira Banesa 90m2 ne Breg Diellit ! DELTA 300 EUR
Banes me qira ne Ulpiane 2+1 !DELTA 330 EUR
Në fillim