Zyre 180m2 me qira ne qender afer sheshit

Jepet me qera nga: Lokal Sot 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira zyra per qellime afariste me metrazh prej 180m² ne qender te qytetit prapa objektit te qeverise.
Lokali disponon nje hapsire te madhe pune,nje zyre te veçante,mini-kuzhine,banjo dhe ballkon.Eshte e pajisur me ngrohje qendrore me kallda vetanake,klimatizim.Çmimi:1000€
Informata:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim