Zyre 200 ose 400m2 me qira ne qender!DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira objekti afarist afer qendres se qytetit me madhesi prej 200m2 ose 400m2.Objekti eshte hapesire afariste e cila eshte e destinuar enkas per ushtrimin e veprimtarise biznesore si:Zyre projektuese,teknologji informative,call center,kompani sigurimesh etj.Objekti eshte i organizuar ne:8 njesi pune duke perfshi sallen e konferencave,4 nyje sanitare.Eshte i veshur me fasade me xhama,klimatizim me ngrohje/ftohje,ndriçim natyral,afer linjes urbane te autobuseve dhe te gjitha komoditeteve.
Çmimi per nje kat:1100 Euro
Çmimi per dy kate:2200 Euro
KODI 1356
Informata:044 556 777--049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim